Wyprawa

Muszę sobie pozwolić na nieskromny wpis 😉 Właśnie weszłam do domu, padam na ryjek… ale się udało. Co prawda nie jest to tytuł magistra, ale w obecnej sytuacji dla mnie to jest sukces: obroniłam licencjata. W końcu. Po roku walki, męczarni i narzekania została mi ostatnia wizyta na uczelni – odebranie dyplomu. Ależ się cieszę. Ależ jestem dumna z siebie 😉
Korzystając z okazji, że pojechaliśmy do Gdańska, odwiedziliśmy Smyka i kupiliśmy parasolkę do wózka, moskitierę, karuzelkę z pozytywką oraz przwijak. I w końcu dotarło do nas łóżeczko. To znaczy nie samo – szwagierka przywiozła 😉 Miało być brązowe – jest białe. Trochę szkoda, ale nie ma co narzekać, bo to zawsze zaoszczędzone parę stówek. W zasadzie pierwszy szok minął, bo jak spojrzałam na pokój to stwierdzam, że białe też będzie pasować. Wszystko pokażę Wam, jak mąż poskłada i pomontuje. Na pewno nie będzie to dziś, ale myślę że po weekendzie pojawią się fotki… A raczej w niedziele wieczorem, bo w poniedziałek będę już na oddziale.
Kto wie? Może pod moją nieobecność Arek się skusi i coś Wam naskrobie? 😉
Ależ jestem zmęczona. Przez najbliższe dni będę leżeć, spać, odpoczywać i się relaksować. Jutro mam w planach jeszcze koktajl truskawkowy – to będzie mój gwóźdź dnia. Należy mi się, dam się rozpieszczać i dopieszczać. W czwartek za tydzień już cała rodzina będzie rozpieszczać kogo innego 😉

Ten post ma 16 komentarzy

 1. Matka Wyluzuj!

  Gratuluję tytułu 🙂 Brawo!
  Jestem ciekawa zdjęć pokoju Szymka 🙂 Ja uparłam się, że łóżeczko MUSI być białe i bardzo dużo czasu spędziłam na wybieraniu idealnego.

 2. Paula

  Już, już… zleciało 🙂 Dziękuję bardzo 🙂

 3. Paula

  Ojej, chyba muszę zadzwonić do Arka i przypomnieć że czekam na truskawki 😉

 4. Paula

  OOO, tu dopiero jest czego gratulować! 🙂 Ja ewentualnie może zaliczę kurs zawijania pieluch na małym 😉 Też pięknie 😉

 5. Paula

  Początek – koniec ciąży. Stres ten sam 😉 Ważne że już za nami 😉

 6. Paula

  A mi jakoś białe się nie podobają, aczkolwiek te które mam jest dość fajne. Pokażę, gdy zostanie złożone 🙂

 7. patka

  TO JUŻ?!?!!?

  Gratulacje obrony 😉

 8. Sierpniowa Mama

  Właśnie popijam koktajl truskawkowo bananowy i polecam! Rozpieszczaj się ile wlezie przez te ostatnie dni. I także przyznać się muszę, że białe łóżeczka wg. mnie są najładniejsze.

 9. kultura i teatr

  Świetnie, oby do przodu.
  Gratuluję.Ja po urodzeniu dziecka dostałam takiego kopa, że skończyłam trzy podyplomówki….
  zapraszam do mnie na konkurs, do wygrania fotoksiązka, niezwykła pamiątka

 10. Unknown

  Gratulacje ja tez bronilam sie w ciazy z tym, ze na poczatku. Juz niedlugo dzidzius bedzie na swiecie 🙂

 11. Wild Dog

  Ukończenie studiów to dopiero początek. Teraz musisz znaleźć dobrą pracę. Ale jakby nie było, jeden rozdział w życiu zakończył się. Ciekawe co życie szykuje dalej?

 12. Unknown

  Białe łóżeczko według mnie ładniejsze 😉

Dodaj komentarz