Powrót Ciotki i historia jednej biedronki

Kolejny weekend za nami. Każdy taki przybliża nas do lipca, i ponownych odwiedzin Ojca. Tymczasem radzimy sobie jak możemy i szukamy zajęcia. Jednym z wynalezionych zajęć, jest świętowanie powrotu Kudłatej Ciotki z Bułgarii. Co prawda, Ciotka zwiała już do Torunia zaliczać różnice programowe… ale nam zostało kilka fajnych fotek…

Upał był nie znośny, ale nie zaszkodził nikomu, bo w pobliżu mieliśmy kryjówkę z cieniem. Smacznie, miło… i całuśnie. Oczywiście, pamiętaliśmy o filtrze dla Gnoma i chyba najwyższy czas już uzupełnić zapasy pod tym kątem.

13.06

Skoro już wiecie o całuśnym powrocie Ciotki, warto też pochwalić się rozwijającym się talentem Szyma. Zupełnie przez przypadek, jakieś sześć miesięcy temu weszłam do papierniczego bo pomyślałam że można by było kupić blok i kredki. Sprawa niby oczywista, ale czasem na oczywiste rzeczy ciężko wpaść.
Na szczęście Matka wpadła. Tylko jak się okazało, nawet przy wyborze kredek zupełnie się pogubiła. I nie miała pojęcia co wybrać dla małego dziecka. Uczynna pani w sklepie pospieszyła z pomocą motającej się Matce i poleciła kredkę Colorino Kids. Mała, w plastikowej, trwałej obudowie, wspaniale trzyma się w rączce malucha i może sprawić wiele frajdy już na samym początku przygody z rysowaniem. Oczywiście, skończyło się na tym, że musiałam rysować sto tysięcy kotów i mysz… ale też było fajnie.

raz na sto lat

Teraz już korzystamy ze świecowych kredek tej samej marki i więcej rysuje mały artysta. Całe szczęście, bo koty i myszy ciągną matczyną kreatywność na dno. Za to syna wznoszą na szczyty. Tak oto powstała biedronka. Afrykańska Biedronka.

13.06-003

Kredki są naprawdę super i dobrze trzymają się w małej rączce. Oba zestawy to sześć kolorów: żółty, czerwony, niebieski, różowy, zielony i pomarańczowy. Kredkami zawsze bawimy się razem, bądź też pod Szymon pod nadzorem innej dorosłej osoby. Warto pamiętać, że każda zabawka dana dziecku do rączek jest na tyle bezpieczna na ile sami zapewnimy bezpieczeństwo malcowi.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Anonimowy

    Afrykańska biedronka z domieszką mutacji kosmicznej. Ale nadal piękna : )

Dodaj komentarz