Nawet nie wiesz

Jakiś dłuższy czas temu, wchodząc do księgarni na dział dziecięcy, czy szperając w księgarniach internetowych trafiałam na niepozorną okładkę z dwoma brązowymi zającami. Raz nawet przekartkowałam, ale książka szybko wróciła na półkę, a wybór padł na coś innego. Nawet nie pamiętam już na co…

Ale kiedy niedawno zmieniliśmy dostawce telewizji, mogliśmy przez krótką chwilę zapoznać się z jedną ze stacji przeznaczonej dla dzieci. Tam poznaliśmy kilka fajnych kreskówek, które Szymon polubił, kilka nawet pokochał. Do tej ostatniej kategorii śmiało można zaliczyć „Nawet nie wiesz jak bardzo Cie kocham”. Wtedy właśnie przypomniałam sobie o książce. I wtedy też pojawił się problem. Bo okazało się, że wszystkie książki z księgarni, hurtowni i wydawnictwa najzwyczajniej w świecie wymiotło. Co ciekawsze, pojawiło się kilka aukcji na allegro, na których za oburzająco wielkie pieniądze próbuje się sprzedać całe serie. Jakimś sposobem udało mi się znaleźć jedną książeczkę i sprawić radość Szymowi.
O czym jest książka? O miłości. Duży Brązowy Zając i Mały Brązowy Zajączek próbują zmierzyć miłość. Opisują ją na różne sposoby, bawiąc się przy tym i ciesząc się swoją obecnością i bliskością. Na kartkach prostej nieskomplikowanej historii przekazana jest moc i siła uczucia. Wspaniałe ilustracje zaczarują nie tylko maluchy.

Tytuł: Nawet nie wiesz jak bardzo Cie kocham
Autor: Sam McBratney
Ilustracje: Anita Jeram
Wydawnictwo: Egmont

Dodaj komentarz