Żucie na czasie

Szymon wszystko wkłada do buzi. Poczynając od rączek, które lubi najbardziej, kończąc na pluszowej żyrafie z metkami. Mamy też za sobą próbę żucia palca mamy:). A co na prawdę się u nas sprawdza?

Miejsce pierwsze to bez sprzecznie gryzak MAM, o którym pisałam TU. Sprawdza się rewelacyjnie, Szymon co rusz się jego domaga. Miejsce drugie to prezent, jaki Szymek dostał od cioci Ewy i wujka Adama – żyrafka Sophie. Coś jest w tej figurce, że co rusz intryguje Gnomka. Ulubione części do żucia: nóżki i uszka 🙂 Ostatni jest gryzak MAM Bite and Brush, na który się skusiłam. Jest fajny i ciekawy ale, jednak przegrywa z rączką i pieluszką tetrową.

DSC_0286

Z nowinek innych – byliśmy na chrzcinach kuzyna Szymonka – Kacperka. Między chłopakami różnica wieku to 2 – 3 tygodnie. Chłopaki poznali się dopiero teraz, mam nadzieję, że będzie to początek fajnej przyjaźni 😉

IMG_3452

A dla Kacperka wszystkiego najlepszego! 🙂

podpis BLOG

Ten post ma 8 komentarzy

 1. Paula

  Żyrafkę polecam. Na prawdę fajna:)

 2. alinadobrawa

  Fajnie jak w rodzinie są maluchy w tym samym wieku 🙂
  Też myślę nad kupnem Żyrafki.
  Pozdrawiam

 3. only the original style

  Oj mój też ma teraz okres gryzienia wszystkiego co mu popadnie nawet kocyk gryzie a ta żyrafka ciekawa

 4. ciazaprzed40tka

  Żyrafka także mi się podoba.A zdjęcie Maluchów jeszcze bardziej:) Dla mojego synka najważniejsza jest butelka – nie gryzak, nie maskotka… Gorąco pozdrawiam:)

 5. Przewijka

  U nas prym wiedze gryzak Tygrysek z Biedronki 🙂

 6. Anonimowy

  Jaka urocza fotka :)Dziękujemy Miłym Gościom za przybycie i prezent. Pozdrawiamy serdecznie! Kacperek, Domi i Marcin:)

Dodaj komentarz